Noclegi w Trzęsaczu

(36)

Trzęsacz noclegi nad morzem

Trzęsacz to niewielka wieś, jednak w czasie wakacji zmienia się w nadmorski kurort. Wybrzeże Rewalskie oraz Trzęsacz to bardzo dobre miejsce na wakacyjny wypoczynek. Przepiękne klifowe wybrzeże, szerokie piaszczyste plaże, liczne atrakcje spowodują, że nikt nie będzie się tu nudził. Ruiny kościoła św Mikołaja z XV wieku, zabranego przez morze ukazują moc przyrody i morza oraz historię tego miejsca. Wybudowane przed kilkoma laty molo pokazuje połączenie nowoczesności z przeszłością. Jest to też bardzo dobre miejsce na zrobienie pamiątkowych zdjęć. 

Baza noclegowa Trzęsacza to głównie pokoje i domki letniskowe. Działa tu również kilka ośrodków wczasowych, dla bardziej wymagających - apartamenty, a dla miłośników natury - campingi.

Cena za nocleg w Trzęsaczu zależy od kilku czynników. Największy wpływ na cenę ma kategoria wybranego obiektu - im bardziej komfortowy (np. apartament) - tym oczywiście drożej. Duży wpływ na cenę ma również lokalizacja obiektu - im bliżej do plaży i najwiekszych atrakcji - tym drożej. Jeśli szukasz tańszego noclegu sprawdź ofertę tanich kwater czy pokoi - tu ceny zaczynają się już od 35-40 zł. Domki również mogą być tanie, pod warunkiem, że jedziemy na urlop w większym gronie - praktycznie nie ma domków mniejszych niż 4-6 osobowe. Za około 50-60 zł od osoby można znaleźć nocleg w Trzęsaczu, który położony jest stosunkowo blisko plaży.

Głównym celem przyjazdu na urlop do Trzęsacza jest położona pod klifem nadmorska plaża. Ze względu na urwisko, aby dostać się na plażę, trzeba pokonać strome schody, ale ma to i plusy - schody zejściowe posiadają taras widokowy. Atrakcją turystyczną nierozerwalnie związaną z Trzęsaczem jest stojąca na klifie ceglana ściana - to ruiny średniowiecznego kościoła, który w momencie budowy stał około 2 km od brzegu morza. Kolejną ciekawą atrakcją turystyczną w Trzęsaczu jest zabytkowa, ale czynna, linia kolei wąskotorowej - latem kolej kursuje wahadłowo między Trzęsaczem i Pogorzelicą. Można wówczas odbyć wycieczkę składem retro z prawdziwym parowozem.

Trzęsacz to dobrze zorganizowana miejscowość turystyczna z dość bogatą bazą gastronomiczną - liczne restauracje, bary, pizzerie, smażalnie ryb, kawiarnie, lodziarnie - to wszystko czeka na turystów - każdy więc znajdzie tu coś dla siebie. Sprawdź w zakładce GASTRONOMIA.

Wyślij zapytanie

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00