Atrakcje Turystyczne

Plaża w Trzęsaczu

Większość wczasowiczów przyjeżdża do Trzęsacza dla piaszczystej plaży pod wysokim na 12-15 metrów klifem. Na schodach zejściowych na plażę umieszczono taras widokowy, z którego można podziwiać panoramę morza i plażę poniżej. więcej »

Szlaki rowerowe

Szlaki rowerowe w Trzęsaczu. Przez Trzęsacz przechodzi pętlowy szlak Śladami Zabytków Architektury. Warto również skorzystać z pozostałych szlaków rowerowych w Gminie Rewal. więcej »

Paralotniarstwo w Trzęsaczu

Paralotniarstwo w Trzęsaczu zaistniało dzięki wysokiemu klifowi, który stwarza dogodne warunki do startu - pomiędzy Trzęsaczem a Rewalem jest otwarta przestrzeń, która idealnie nadaje się do startów paralotni. więcej »

Rewal Bike System

Rewal Bike System to sieć wypożyczalni rowerów działająca w Gminie Rewal. Rower można wypożyczyć i oddać w jednym z trzech punktów zlokalizowanych w Rewalu, Niechorzu i Pobierowie. więcej »

ul. Szkolna 1, Rewal

Skatepark w Pobierowie

Skatepark w Pobierowie to kolejna atrakcja w okolicy Trzęsacza skierowana dla dzieci i młodzieży. więcej »

ul. Piastowska, Pobierowo

Park Linowy Gibon Rewal

Park Linowy Gibon w Rewalu to atrakcja dla wszystkich spragnionych ekstremalnych, ale i bezpiecznych wrażeń. 9 tras o zróżnicowanych poziomach trudności, 2 trasy szkoleniowe i 129 różnorodnych przeszkód. więcej »

ul. Łokietka, Rewal

Nadmorski Szlak Rowerowy wokół Bałtyku R-10

Szlak rowerowy R10 jest częścią projektu EuroVelo10, czyli trasy rowerowej dookoła basenu Morza Bałtyckiego. Autorem inicjatywy jest Europejska Federacja Cyklistów. więcej »

Rewal

Poprzez miejscowość przebiega także zabytkowa linia kolejki wąskotorowej, w wakacyjne weekendy warto udać się Ciuchcią Retro, zaprzęgniętą w parowóz z 1952 r., na eskapadę do sąsiadujących miejscowości. więcej »

Niechorze

Na skarpie góruje nad otoczeniem druga, biorąc pod uwagę wysokość - wysoka na 45 m - aktywna od 1866 roku latarnia morska. więcej »

Pogorzelica

Lokalizacja w oddali od dużych miast, wśród żywicznych iglastych lasów służy wypoczynkowi. Nie brak w tej okolicy szlaków i ścieżek turystycznych. więcej »

Pustkowo

Dodatkowym atutem dla rodzin z małymi dziećmi i niepełnosprawnych wczasowiczów jest wejście na piaszczysty brzeg przystosowane dla wózków. Samo strzeżone kąpielisko ma długość 200 m. więcej »

Pobierowo

Ciche i sielskie wiosną, zimą i jesienią Pobierowo, wraz pierwszymi dniami wakacji przekształca się w przebojowe letnisko. więcej »